Nabídka kurzů

Daň z přidané hodnoty
Daňový kurz, určený pro posluchače, který se zabývá pouze problematikou daně přidané hodnoty. Po absolvování kurzu bude posluchač schopen samostatně zpracovávat daňová přiznání k dani z přidané hodnoty.

Daň z příjmů fyzických osob
Daňový kurz, určený pro posluchače, který se zabývá pouze problematikou daně z příjmů fyzických osob. Po absolvování kurzu bude posluchač schopen samostatně zpracovávat daňová přiznání k dani z příjmů fyzických osob.

Daň z příjmů právnických osob
Daňový kurz, určený pro posluchače, který se zabývá pouze problematikou daně z příjmů právnických osob. Po absolvování kurzu bude posluchač schopen samostatně zpracovávat daňová přiznání k dani z příjmů právnických osob.

Daňová evidence
Kurz daňové evidence je určen posluchačům, kteří budou následně vést evidenci pro podnikatele - fyzické osoby.

Daňový specialista - rekvalifikační kurz
Kurz je určen pro začátečníky a ty, kteří chtějí rozšířit své znalosti v oblasti daní. Absolovent kurzu umí sestavit daňová přiznání, vyhodnotit daňové a nedaňové výdaje.

Mzdové základy
Doplňující kurz k účetnictví a daňové evidenci. Posluchač se seznámí se základními mzdovými předpisy.

Účetnictví - rekvalifikační kurz
Kurz účetnictví je určen pro začátečníky, kteří po jeho absolvovaní budou schopni samostatně účtovat malé a střední firmy.

Účetnictví + daňová evidence
Kurz účetnictví a daňové evidence je určen pro začátečníky, kteří po jeho obsolvovaní budou schopni samostatně účtovat malé a střední firmy.

Účetnictví s využitím výpočetní techniky
Kurz účetnictví je určen pro začátečníky, kteří po jeho obsolvovaní budou schopni samostatně účtovat malé a střední firmy. Veškeré účtování bude procvičeno i v účetním programu.

Začínáme podnikat
Kurz je určen pro začínající podnikatele, kteří se zorientují v základních povinostech a základních daňových povinnostech.Strana: 1